Закарпатець Сергій Квіт під загрозою відставки

Січ.15.2016. / Коментарів: 2

VoxUkraine склав оцінку діяльності уряду за рік роботи (03.12.2014 – 03.12.2015). В тому числі і міністерству освіти та науки України, очолюваного закарпатцем Сергієм Квітом.
Загальна оцінка складається з декількох параметрів: Оцінка експертів Оцінка громадськості Законотворча діяльність Виконання програми КМУ По кожному параметру Міністерство могло отримати від -2 до 2 балів. Крім того, міністерства, відповіли на запит VoxUkraine про отримання публічної інформації, отримували по додатковому балу за відкритість.
d-m-1-1
Сумарна оцінка за п’ятьма категоріями представлена ​​на діаграмі 1 і таблиці 1. Як бачимо, найвищу оцінку отримали Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Національний банк України, Міністерство Фінансів та Міністерство Юстиції. Найнижча оцінка – у Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства інформаційної політики, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки. Таблиця 1

m-tab-1-1Міністерства, що знаходяться в червоній зоні є найвірогіднішими кандидатами на ротації керманичів цих відомств. Згідно даних наведених в таблицях, ймовірним кандидатом на “виліт” з Кабміну є також Закарпатець – Сергій Квіт. Згадуючи про те, що VoxUkraine робив запити на публічну інформацію, хотілося б нагадати нашим читачам про ситуацію в Ужгородському національному університеті, котрий явно в разі такого оцінювання не отримав би додаткового балу. Так в найбільшому виші краю адміністрація університету свідомо не відповідає на інформаційні запити, щоб приховати заробітні плати адмінкорпусу УжНУ. Детальніше тут: Напередодні засідання трудового колективу ректорат УжНУ ухилився від надання “незручної” запитуваної інформації

Джерело: www.zak-insider.com.


Коментарів 2 Додати коментар

 • Загадка для читаців

  Х пропонує пишатися закриттям шкіл

  … Нарікають, що місцеві органи влади приймають рішення про закриття шкіл, а міністр науки і освіти Х бачить у цьому позитивну тенденцію.

  Про це заявив … на міжвідомчій нараді.

  За його словами, місцеві органи влади не вживають заходів для збереження шкіл, і протягом цього року 80 (чи 300) загальноосвітніх шкіл закрито, а за останні 5 років закриті і ліквідовані 2 тис. шкіл.

  У свою чергу Х, апелюючи до цього висловлювання, зазначив:

  “З чим не можемо погодитися – це закриття середніх навчальних закладів. Закриття некомплектних шкіл – це не підстава для реагування …, а те, чим треба пишатися”.

  За словами міністра освіти, продовження існування некомплектних шкіл знижує якість освіти, і діти, учні в таких школах, відстають за своїм рівнем від інших школярів.

  “Треба говорити по кожному випадку окремо”, – додав Х і відзначив, що якщо мова йде про закриття школи в … області без узгодження з територіальною громадою, то це порушення.

  “Але подавати як реагування закриття 80 (чи 300) шкіл, коли ми знаємо про існування сотень некомплектних шкіл, які ведуть дітей фактично в нікуди … тому що після такої школи мрія – це професія скотаря або інші найпростіші професії”, – заявив він.

  Відгадай, хто Х ?
  http://www.pravda.com.ua/news/2010/09/30/5432029/

 • Майснер пояснив, що міністр Квіт не причетний до 9 квартир
  https://www.youtube.com/channel/UCrQG1HFG8L4Dyf3cqDrqgNg

Залишити коментар