Заказуха не пройде

Джерело 

Шановні колеги!
Сьогодні відбулося засідання Солом’янського суду в справі, сфабрикованій та ініційованій тоді ще першим …

Опубликовано Миколой Куликом 13 марта 2017 г.

Шановні колеги!

Сьогодні відбулося засідання Солом’янського суду в справі, сфабрикованій та ініційованій тоді ще першим проректором з адміністрування А. Майснером.

Намагаючись примусити мене зняти свою кандидатуру на виборах ректора НАУ, двічі оголошених Міністром освіти і науки Квітом, тоді ще перший проректор з адміністрування А. Майснер на вимогу Харченка В.П., який все своє життя, як виявилося, спав і бачив себе ректором НАУ, поставив мені ультиматум: «або не йдете на вибори – або сфабрикуємо кримінальну справу».
Підло, але неефективно!
Сфабриковану справу пов’язано з будівництвом житлового будинку на вулиці Донця 2-А. Хоча всім відомо, що воно започатковано у 2005 ще Бабаком.

Інкримінують те, що університетом були укладені додаткові угоди, згідно з якими університет мав отримати 32 квартири тільки першої черги (усього близько 100 квартир (залежно від кількості кімнат), які первісною угодою, підписаною В.П. Бабакам, взагалі не були передбачені. Де ж тут склад злочину?!

А злочин вже нинішнього тимчасового керівництва НАУ полягає в тому, що ці квартири вони навмисне не ставлять на облік. Навіть не зважаючи на рішення суду, який зобов’язав їх це зробити. Мовляв, немає на обліку квартир т- є злочин.

Шановні працівники НАУ! Квартири, які належать колективу НАУ, нинішнім керівництвом свідомо не приймаються на баланс університету. Мета цієї вже справді злочинної дії така – немає квартир –по-перше, є про що говорити в суді, по-друге – нічого не потрібно роздавати співробітникам, а можна тихенько привласнити й продати.

Взагалі це нонсенс, який не має аналогів у світі, що університет не приймає на баланс те, що йому належить на законних підставах.
Не вдасться! Бо ми пильно стежимо за злочинними діями тимчасового керівництва НАУ.

Я не злякався, бо не можу зрадити тих, хто в мене вірить! Справу сфабрикували. Однак перспективи ця справа, звичайно ж, не має. Як і марні надії рейдерів на те, що я злякаюся, не вистою, втомлюся.

Не злякаюся! Не втомлюся! Вистою!


Залишити коментар