ЗАМЕТКИ ПСИХИАТРА

Бер.26.2016. / Коментарів: 6

Весна – это особенное время года. Возрождается природа. Многие люди воспринимают весеннюю пору как сезон надежд, новых планов и чаяний. Но, конечно, все это для морально и психически здоровых людей.

К сожалению, с точки зрения практической психиатрии, весна – очень опасное время для граждан, страдающих психическими расстройствами. Несмотря на прогресс медицины, для определенной части больных – это период неизбежных обострений.

Реакции бывают разные. Кто-то, понимая свое болезненное состояние, запирается дома. Кто-то, обуянный манией преследования, устанавливает на рабочем месте дополнительные замки и засовы. Осложнения для этой группы чреваты тем, что защелок, засовов, а иногда и камер наблюдения становится маниакально много.

У кого-то усиливаются рецидивы энуреза и непрекращающегося поноса. В этом случае речь идет не только, как говорят в просторечии,  о «засранцах» или «серунах». Люди, склонные к неконтролируемому потоку сознания (в народе – поносу слов),  в весенний период облачают его в форму всяческих заявлений, обращений, пытаются вещать от коллективов и т.п. Могут быть и другие попытки болезненного самовыражения.

Мой медицинский совет – к последним нужно относится с особым вниманием, я бы даже сказал – снисхождением. И, конечно же, пониманием. Гуманизм прежде всего! Ведь всегда остается надежда на хотя бы частичное излечение.

Поэтому правильность реакции на словесно-поносные проявления в значительной мере зависит от готовности к их возможному появлению.

Ни в коем случае нельзя усугублять ситуацию! Если вы видите у таких несчастных выпучивание глаз, усиленный инстинкт кого-то куснуть и быстро отскочить, болезненную гиперактивность, продуцирование ахинеи по отношению к здоровым людям, постоянное вкрапление в бессвязную речь фразы «відповідно до чинного законодавства», вырывание микрофона у своего формального начальника во время заседаний и другие рецидивы воспаления мозга, ни в коем случае не подходите к ущербному близко. Это опасно. Разбрызгиваемая слюна, попадая на вас, не только вызывает дискомфорт, но и может содержать заразу. Будьте осторожны.

Но самое главное. Не обращайте внимания на (простите, ради бога, за точное народное словцо) «высеры» таких людей. Пожалейте их. Они ведь ущербны.


Коментарів 6 Додати коментар

 • Процедура призначення членів Рахункової палати України для Майснера Андрія Васильович – стане труною?
  Чи правда ЩО:

  – Майснер А.В., перебуваючи на посадах в системі державної служби, жодного разу на одному місці не працював більше одного року. За інформацією, яка міститься у соціальних мережах, зазначається його непрофесіоналізм. Майснер А.В. неодноразово залишав роботу з причин слабких професійних якостей, а також певної специфічної поведінки в колективі. Ці факти зазначені у трудовій книжці та можуть легко бути перевірені, зокрема, шляхом офіційного звернення до керівників установ та організацій, де він працював.
  – Майснер А.В. не має бездоганної ділової репутації. В усіх організаціях та установах, де офіційно працював Майснер А.В., про нього відгукуються як про людину, вкрай непорядну. Уся його діяльність на посадах, які він обіймав, як правило, відбувалася зі скандалами та з’ясуванням стосунків у колективі. Зокрема, так було в органах фіскальної служби, в Національному авіаційному університеті. Його діяльність, як одного з керівників Національного авіаційного університету, призвела до подачі 32 позовів до суду за протиправні дії адміністрації університету за останні 5 місяців. Є відповідні відомості, зареєстровані в ЄРДР, щодо неправомірних дій адміністрації університету, одним з керівників якого він є останні шість місяців. Його діяльність в авіаційному університеті є класичним прикладом ігнорування законів та містить ознаки кримінальних правопорушень. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, зокрема, за №12015100090011356, №42015100090000179.
  – Згідно з наявною в соціальних мережах інформацією, Майснер А.В. є громадянином Федеративної Республіки Німеччина. Законодавство України не дозволяє бути одночасно і громадянином інших держав. Спецперевірка могла не виявити цього факту, оскільки Посольство ФРН в Україні не надає відповідної інформації. Уся родина Майснера А.В. без винятку: брат (проживає в ФРН), мати, батько, дружина, діти володіють паспортами ФРН, про що в соціальних мережах та приватних бесідах підтверджує і сам Майснер А.В. Отримання громадянства ФРН відбулося за сприяння Громадської організації «Відергебурт».
  – Майснер А.В. є засновником або співзасновником низки підприємств. Але жодне з підприємств або «не провадить безготівкові розрахунки», або «перебуває у стадії ліквідації». Судячи з рівня життя кандидата на посаду (про що можна довідатися з соцмереж), він явно приховує свої справжні прибутки. До цього пункту вимог до члена Рахункової палати просимо поставитися з особливою ретельністю.
  – Майснер А.В. був активним членом Партії Регіонів, а саме її молодіжного крила «Молоді регіони». Він активно співпрацював з народними депутатами України Артемом Пшонкою, оголошеним у розшук за запитом СБУ, та Андріем Пінчуком, у якого був штатним помічником.

 • Концтабір «НАУ» Символічно, що з моменту приходу поплічників Квіта «на царство» в Національний авіаційний…
  http://fb-ua.com/konctabir-nau/

 • Самоуправство рейдеров – это не проблема отдельных украинских вузов, а их общая беда. Не знаю, почему педагогическая элита молчит и позволяет пренебрежительное отношение к себе “пришлых НЕУКОВ”.

 • Майснера всі слухають із “задоволенням”, а читають з реготом:

  Завідома неправдива інформація про нібито перебування співробітників останні півроку «…у стані тривожної невпевненості за своє майбутнє і майбутнє університету…», яку Ви особисто, окрім зазначення у зверненні, розповсюдили у відкритих джерелах інформації (зокрема в соціальних електронних мережах), завдає шкоди іміджу та діловій репутації Національного авіаційного університету, нівелює позитивні результати солідарних зусиль і кропіткої праці трудового колективу університету з виведення державного ВНЗ із національним статусом, унікальними здобутками минулих десятиліть і потужним освітньо-науковим та кадровим потенціалом, з тієї складної ситуації, яка пов’язана, серед іншого, з бездіяльністю переважної більшості представників попереднього складу ректорату в частині розвитку матеріально-технічної бази, інноваційного розвитку освіти, дієвого посилення міжнародного співробітництва та створення належних умов для зупинення занепаду ВНЗ з видатною історією та не менш видатними перспективами.
  Рейдер Андрій Майснер
  А речення на 200 слів написати – слабо?

  Коментар на
  http://reider-nau.com/klounada-vishhogo-pidlotazhu-u-vikonanni-yurista-maysnera/

 • Андрія Майснера в палату! Швидше в палату! Відкритий лист рейдерів НАУ! В величезним задоволення констатую початок творчої письменницьк…
  http://fb-ua.com/v-palatu-shvidshe-v-palatu-vidkritiy-lis/

 • В точку !!!
  Трохи пліток: “Я ТУТ РЕКТОР” – зі слів Майснера
  http://reider-nau.com/trohi-plitok-ya-tut-rektor-za-sliv-maysra/

Залишити коментар