Замість лави підсудних – в академіки?

Лис.8.2019. / Коментарів: 4

Саме в Національну академію педнаук зібрався мачачучецький менеджер, видатний англомовний лінгвіст, лже-ректор Ісаєнко (НАУ). Нещодавно, кажуть, подав на розгляд НАПНУ документи, щоб стати член-кореспондентом цієї галузевої академії.

Члени-кореспонденти і академіки НАПНУ обираються загальними зборами академії, їм призначається довічне утримання. Ісаєнкові виявилося замало того, що вони з дружиною награбували в університету. Йому потрібне ще й національне визнання його «заслуг» та ще одне джерело доходу – 3060 гривень на місяць як члену-кореспонденту.

Згідно зі Статутом академія має 78 дійсних членів (академіків) і 92 члени-кореспонденти.

У пункті 13 Статуту НАПНУ сказано: «Членами-кореспондентами НАПН України обираються громадяни України, які мають визнаний вітчизняною та світовою науковою спільнотою науковий доробок у галузі освіти, педагогіки і психології, розв’язали наукову проблему освіти, педагогіки і психології, що має вагоме теоретичне чи практичне значення, провадять активну науково-громадську діяльність, зробили вагомий внесок у підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів та мають науковий ступінь доктора наук».

47192

До Ісаєнка це і близько не стосується.

Чергові вибори до Національної академії педагогічних наук України відбудуться 17-18 грудня 2019 року.

Не пізніше 15 днів перед виборами НАПНУ зобов’язане оприлюднити список кандидатів на посади академіків та членів-кореспондентів із зазначенням осіб, які  рекомендують кандидата на виборну посаду.

Серед потенційних кандидатів – Ісаєнко Володимир Миколайович, 1954 року народження, спеціаліст з глистів у великої  рогатої худоби. Йому пасувало би подати документи до Академії сільськогосподарських наук, вона хоча б ближча до його наукових зацікавлень.

Редакція reider-nau.com пильно стежитиме за тим, хто візьме на себе сміливість рекомендувати покидька до поважної  наукової структури.

Можливо, корупціонер Віктор Анрющенко,  ректор НПУ імені Драгоманова, фахівці з якого заполонили НАУ, та його зять, такий же корупціонер Костянтин Ващенко, колишній голова Держслужби України, якого звільнили за підозрою у корупції. Чи колишній ректор Житомирського університету Петро Саух, дружину якого Ісаєнко працевлаштував до НАУ завідувачем кафедри, звільнивши при цьому шанованого професора Геннадія Балабанова.

Усі згадані академіки та члени-кореспонденти  НАПНУ – Анрющенко, Ващенко, Саух мають перед  Ісаєнком зобов’язання і можуть рекомендувати.

Але перед такими діями усі члени академії мають знати, що Ісаєнко – кримінальний злочинець і моральна потвора, місце якій у в’язниці, а не серед академіків.

Достатньо згадати сотні незаконно звільнених і тих, які вимушені були піти з НАУ через переслідування Ісаєнка і його дружини. Повинні знати про те, що Ісаєнко фальсифікував результати виборів ректора у березні 2018 року і факт фальсифікації розслідується правоохоронцями.

Мають усвідомлювати і той факт, що Ісаєнко разом зі своєю бандою – Гриневич, Ковтунцем, Андрієвським, Шульгою, Вінецькою, Вовк, Бойченком, Гудманяном, Запорожцем, Козловським, Жовнірчиком, Михненком та іншими розграбував кошти і майно університету на сотні мільйонів гривень.

Статутом НАПНУ такі дії не передбачені.  Вони підпадають під дію Кримінально-процесуального кодексу.

Гадаємо, що, зваживши іміджеві ризики і репутаційні втрати, які може понести Національна академія педагогічних наук України, її Президент Василь Григорович Кремень добре подумає чи варто наражати колектив академії на скандал.

Будемо уважно слідкувати за подіями і зробимо максимально залежне від нас, щоб Ісаєнко не став членом-кореспондентом. Бо він заслуговує  винятково на першу частину словосполучення. Але також кажуть, що він уже «заніс» президенту академії відповідні «аргументи», від яких той не зміг відмовитися.

Чекати залишилося недовго.


Коментарів 4 Додати коментар

 • Шановна редакція!
  Там може треба щоб суд все ж таки визнав що вибори сфальсифіковані?!
  Також може треба щоб НАБУ та ДБР перевірили діяльність акваріуму починаючи з 2016 року? Усі закупки, ремонти, оренди, зміни в майновому стані деяких осіб?
  Колектив чекає !
  Колектив чекає на інформацію по судах!

  • Ребята, не тешьте себя иллюзиями. Пока у Вовы И. есть крыша в виде Сергея Б. ничего и никто не решит. А суды, так уже Максим Л. не имеет на Соломенский полного влияния. Так что поезд тю-тю.

 • Как стыдно! Как обидно! неужели это никогда не закончится?

 • Це що ж виходить, люди добрі. Ректор за рахунок того, що виплачував працівникам НАУ зп несправедливим чином, хоче за ці кошти, купити звання академіка в НАПНУ?

Залишити коментар