Жебракуючий Квіт

Бер.28.2016. / 1 коментар

Не министр Квит

Хто б міг подумати ще два роки тому, на пікові популярності європейського демократа Квіта, що всього «через две зимы, через две весны» він забуде про «телевізор» і буде судорожно метушитися, шукаючи найменшої можливості залишитися у своєму кріслі.

Гидко дивитися, як «Уряд лузерів», за влучним висловом В.Гройсмана, тримається за свої крісла усіма частинами тіла. Попереду всіх у цих перегонах міністр Квіт, від «реформ» якого стогне вся освітня галузь.

Це розуміють і його заокеанські спонсори, і адміністрація Президента, і депутатський корпус. Всюди відмова у підтримці. Але вигадливий шулер Квіт вирішив скористатися останньою соломинкою – звернутися до авторитетних священнослужителів. Згадав про церкву, духовність, моральні цінності. Хоча жодної згадки про щиру набожність міністра його парники за два роки так і не здогадалися десь у медіа помітити.

Грішника і злочинця завжди тягне до церкви. Але каяття явно запізніле. Екзархи можуть відпустити гріхи духовні, але на статті кримінального кодексу їх авторитет не поширюється.


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар