Жодного дня без зашквару

Бер.24.2020. / 1 коментар

nau-2019

Саме таким гаслом керується незаконна злочинна адміністрація НАУ. Цього разу, при «організації» дистанційного навчання умніки виклали в мережу персональні дані слухачів цілого факультету післядипломного навчання.

1

Це щоб аферистам і пройдисвітам було легше використовувати їх у своїх кримінальних цілях.

Наприклад, користуючись надзвичайною ситуацією взяти на когось зі слухачів кредит, або повісити борг через знайомого нотаріуса, або майно, рухоме і нерухоме,  переписати.

Клочковський, кажуть, обіцяв розібратися. Той розбереться, він вміє, не раз ще по малолєткє зі студентів по 400 гривень збирав. А тут така нагода – якийсь неадекват з ІПН дані цілого факультету злив.

photo_2020-03-23_20-24-16

Директором інституту неперервної освіти – підрозділу, який займається післядипломною освітою, є давня соратниця Ісаєнка, яку він приволік із собою з педуніверситету імені Драгоманова, Ірина Дейнега. А безпосередній злив конфіденційної інформації відбувся через старосту однієї з груп Зайцеву.

photo_2020-03-23_20-24-16-2

Вона, ясна річ, одразу  призналася і вибачилася, але якого милого персональні дані цілого факультету опинилися у звичайної старости?

2

Якщо у когось зі слухачів почнуться проблеми з аферистами негайно подавайте заяву в поліцію, на НАУ сміливо подавайте в суд.

Саме НАУ відповідальний за розголошення персональних даних, що карається кримінальним кодексом.

Правда, Сізіков? Чи це не корупція і такий злив не відноситься до твоєї компетенції?

Правде в народі кажуть: «Нет ума – считай калека!»

Це про «інноваційних менеджерів».

photo_2020-03-23_23-41-14


Коментар 1 Додати коментар

  • Нічого дивного. Довели колись славетний університет “до ручки” горе-керівники. МОН ау!

Залишити коментар