ЗЛОЧИНЦІ ШУКАЮТЬ ТЕМРЯВУ

Чергове кричуще порушення Закону рейдерами НАУ

Одним з найдемократичніших і найважливіших законів, що є чинними на сьогодні в Україні, є Закон «Про доступ до публічної інформації».

Його метою є «забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації» (Ст. 2 Закону).

Цей Закон повністю відповідає європейським стандартам;  його значення для реалізації європейського поступу України переоцінити просто неможливо.

Чому ж рейдерський десант в НАУ, санкціонований Міністром Квітом, негайно приймає рішення про закриття всієї документальної інформації, яка циркулює в Університеті, і яка надходить до Університету?

Чи не тому, що «в.о.ректора на пташиних правах», 74-річний Володимир Харченко, вирішив якнайшвидше скористатись ситуацією і на даний час всі зусилля докладає, щоб збільшити собі персональну зарплату на 400%!?

Але ж навіть цей жадібний дідусь розуміє, що таке нахабство стане відомо колективу НАУ. А, водночас, є нестримне наївне бажання таким чином приховати від правоохоронних органів численні факти махінацій з документами.

Ось чому треба прикрити від людей усю інформацію і засекретити документи, які в НАУ завжди були і повинні бути, відповідно до Закону, абсолютно відкриті для університетського загалу.

Чи варто дивуватись? Ні, бо загальновідомо – злочинці полюбляють темряву. Але ніхто не сховається від прожектора правди. Світло подолає темряву!

P.S.: Порушення Закону України – кримінальний злочин. Далі буде…


Залишити коментар