Злодійські будні ректора глистознавця Ісаєнка

Продовжуємо знайомити читачів зі злодійськими буднями глистознавця, лже-ректора НАУ Ісаєнка.

nau2019-14

Керівники відділу внутрішнього аудиту і контролю (такий також є) Яківченко Андрій і Дуріцька Тетяна разом з помічницею Ісаєнка Світланою Федченко проводять без відповідного на те наказу аудит автобази. Цього разу їх цікавить територія, тобто земля, на якій можна щось побудувати. Таким чином, Ісаєнко намагається заробити ще більше.

Але землю автобази під забудову хоче віддати вже не Андрієвському. Бо на його висотці на розі Відрадного і Гарматної припинилися роботи через те, що, як виявилося, вони проводилися без відповідних дозволів з боку НАУ. Це може свідчити про «відповзання» злодія Ісаєнка від свого покровителя Андрієвського.

46862

Як і раніше, з оренди, спорткомплексу, паркувальних майданчиків, «Форсажу» збирається «чорний нал».

Нікого не бояться, бо поки міністром працює корупціонерка Гриневич, яка за свою каденція нічим серйознішим, ніж кататися по закордонах зі своїм підлеглим, який виконує за сумісництвом і делікатні функції ескорту, не займалася, університет буде стрімко падати у прірву. Про цю інтимну історію  читайте в наступних матеріалах «Рейдера НАУ». А поки ситуація в НАУ за три роки тільки погіршується, бо Ісаєнко Гриневич регулярно возить мзду.

prudivus

Недавно визнана ветеранка «ескорт-послуг» Прудіус і покидьок Шишов вийшли від Ісаєнка як побиті сучка і пес з купою документів з суду. Мабуть, будуть ще якісь розбірки.

shyshov

По будівлі корпусу головного механіка надійшов черговий запит від правоохоронців. За чиї кошти руйнували, переносили, а потім знову відбудовували корпус ці, даруйте, дебіли, скоро дізнаємося.

Поки Ісаєнко катається з дружиною по закордонах, розбазарює гроші і підписує незрозумілі меморандуми про співпрацю з мухосранско-зажопинськими університетами для «посилення і розвитку авіаційної складової», наші колеги з КПІ підписали з ДП «Антонов» реальну угоду про співпрацю.

dp-antonov-ta-kpi

Не здивуємося, якщо через деякий час НАУ увійде до складу КПІ.

Чекаємо на результати вступної кампанії. Судячи з попередньої інформації, батьки не дуже хочуть віддавати дітей в загниваючий університет, за яким за останні роки закріпилася лиха слава.


Залишити коментар