ЗНАЙОМТЕСЬ – ПОКИДЬОК ШИШОВ!

Лип.26.2019. / Коментарів: 8

Звичайно, багато хто Максима знає. Він давно працює в університеті. Юристом. Хлопець ніби й непоганий. Був.

shyshov

Запам’ятався вправним «шестерінням» усім рейдерам, які заходили до університету. Представляв їх інтереси в судах. Усі справи програвав, через що отримував на горіхи від нових господарів. Було йому неприємно, але терпів приниження, бо дуже хотів зробити кар’єру. Дивувався чому не виходить, адже спину має напрочуд гнучку.

«Шістка» Шишов таки дочекався свого зоряного часу. Віднині він не просто «куди пошлють». Він – член ОЗУ Ісаєнка-Андрієвського.

Цей карколомний стрибок у своєму безславному сірому житті офісної тваринки він здійснив через «геройський вчинок».

30 березня 2019 року на автомобіль вітчизняного виробництва Daewoo-ЗАЗ Максима Шишова “напали” невідомі і викрали з автомобіля оригінали документів з другого туру виборів. Саме так написав Шишов у заяві в поліцію, що його «пограбували». Крім того, Максим залишився без свого костюму та взуття? які також знаходились в салоні автомобіля. Таку інформацію озвучив покидьок Максим на засідані суду.

Зрозуміло, що ніякого пограбування не було. Максим Шишов, як справжній «герой», долучився до банди Андрієвського-Ісаєнка і в один момент перетворився з «бридкого каченяти» в прекрасного півника, ну геть копію Артура Грантовича. Рівного серед рівних. Покидька серед покидьків.

Засідання суду перенесли. Не менш геройська районна поліція, за мотивована Андрієвським, розслідує цей неймовірно цинічний і брутальний злочин, вчинений серед білого дня, мабуть, «сепаратистами чи російськими найманцями», від яких героїчно відбивався Шишов, новий поплічник банди покидьків.

Ну чого Ісаєнкові приховувати від колективу матеріали, якщо «все відбулося чесно»? Для чого влаштовувати цирк з «викраданням» протоколів? Звик красти, жити не по совісті. По-іншому не може.

Цей черговий злочин мародерів не зможе захистити Ісаєнка від неминучого покарання. Хіба ненадовго відтермінує.


Коментарів 8 Додати коментар

 • В Міносвіти точно повинні бути копії.
  І хто заважає викликати на допит всіх членів і голову дільничної комісії по кривому рогу ?

  • По копіям же експертизу не проведуть.
   Але з юридичноі точки зору Ісаєнко і Ко такими діями дали козир в руки позивача. Адже НАУ був зобов‘язаний спростувати факти викладені в позовній заяві позивача. Є така судова практика, що якщо одна сторона стверджує, а друга не може довести зворотнє, то приймається як доведений факт твердження першоі сторони! І суд не будуть цікавити обставини зникнення протоколу. Якби все було так просто, то всі би губили в процесах основні документи. Такими діями Ісаєнко і Ко намагаються уникнути кримінальноі відповідальності. Адже якби експертиза підтвердила, що протокол підробний, то було би відкрито кримінальне провадженя!!!
   Мені особисто тепер вже точно зрозуміло, що протокол виборів точно підроблений, інакше чому боятися експертизи?!

 • Боже мій! У Шишова вкрали костюм! Як же він тепер?! В чому ж він був, коли з машини вийшов?! Невже розжився при Ісаєнку на запасний костюм! Скільки його памятаю, ходив в блискучому костюмі від якого тхнуло потом так, що після нього приміщення треба було провітрювати! І лакових потрісканих туфлях …

  • Так туфлі 41 розміру тоже забрали з собою -)))))))))

 • Не надо забывать про то что есть уголовное дело о подделке протоколов и бюллетеней.
  Тогда всех вызовут к следователю для дачи показаний и получения образцов подписей.
  Правда – она на поверхности…

 • […] ЗНАЙОМТЕСЬ – ПОКИДЬОК ШИШОВ! […]

 • […] ЗНАЙОМТЕСЬ – ПОКИДЬОК ШИШОВ! […]

Залишити коментар