Зневага до авторитетних вчених

Вер.1.2020. / 1 коментар

1 вересня 2020 року стало відомо, що репресії проти ветеранів унівкерситету продовжуються. Так, було звільнено з посад завідувачів кафедр троє авторитетних науковців, які віддали університету понад півстоліття.

2020-07-07-1-golovna-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70015613

Мова йде про професора Валерія Азарскова, професора Фелікса Яновського, професора Георгія Конаховича.

Це не просто професори, це люди-легенди, вклад яких у розвиток університету переоцінити неможливо. Вони дали поштовх багатьом напрямкам – космосу, телекомунікаціям, радіоелектроніці, захисту інформації і т. ін. Вони – визнані у світі вчені, лауреати державних премій, кавалери орденів, почесні члени багатьох академій.

Процес звільнення з посад відбувався так: до кожного передзвонив спеціаліст відділу кадрів і в імперативній формі сказав прибути у відділ кадрів і написати заяву на звільнення з посади завідувача кафедри.

Не начальник відділу кадрів, не проректор, не, зрештою, «ректор», а спеціаліст відділу кадрів. У жодному разі не принижуємо гідність спеціаліста, який телефонував професорам. Вона виконувала наказ свого неадекватного керівництва.

Справді, яке діло випадковому начальнику відділу кадрів М.Вакуліку, непрофесійному, як виявила комісія МОНУ, чужому в НАУ до традицій та історії НАУ. Про вічно сексуально заклопотаного, також випадкового і непрофесійного проректора з навчальної роботи А.Гудманяна нічого й говорити.

Ця модель зневаги до заслужених осіб була насаджена таким же випадковим і непрофесійним «ректором» В.Ісаєнком. Поруч з В.Азарсковим, Ф.Яновським, Г.Конаховичем, їх авторитетом і науковими досягненнями Володимир Ісаєнко (НАУ) з його гельмінтами у великої рогатої худоби – просто пігмей. Без совісті, моралі, людяності. Це ж так важко підняти слухавку і зателефонувати кожному з трьох і подякувати за десятки років праці на університет.

Ісаєнко продовжує виконувати свою головну місію – красти і знищувати все, що було доброго і корисного до нього.
Чого однозначно не вдасться зробити «ректору» Ісаєнку, так це залишити по собі добру пам’ять. Тисячі при згадці його прізвища будуть плюватися.

А тисячі випускників університету ще багато років будуть з теплотою згадувати, що мали щастя слухати лекції В.Азарскова, Ф.Яновського, Г.Конаховича.


Коментар 1 Додати коментар

  • Все трое чудесные люди,прекрасные преподаватели и только такое пидорское уёбище,как Исаенко,мог поднять руку на славную историю НАУ,которую создавали эти трое специалистов.

Залишити коментар