Знищення НН ІЗДН

Бер.27.2016. / Коментарів: 2

Знищення ННІЗДН

Після приходу «видатного науковця» Шульги на  місце проректора —  куратора інституту заочного і дистанційного навчання першим ділом він  розпочав руйнувати налагоджену роботу структурного підрозділу.

У примітивній уяві шульгів чи майснерів-заочників заочна освіта завжди асоціювалася з сесіями, подарунками, живими грошима, могоричами і т.д. Невиправдані очікування Шульга сприйняв як особисту образу: «Не може бути. Ви приховуєте. Ви мені зобов’язані носити». Така риторика кандидата географічних наук, який з географії знає тільки, де знаходиться Борщагівка та як дістатися до офшорної держави Вануату,  і неприховане залякування не отримало відповідного відгуку у серцях нових підлеглих.

Тоді Шульга прийнявся за  неугодних. Його «мудре» рішення — це особовий склад зі спорткомплексу масово переводити на посади в інститут заочного та дистанційного навчання, і навпаки з ІЗДН пропонувати фахівцям змінити профіль роботи з  навчального на  спортивний. У результаті маємо повний параліч роботи заочного дистанційного навчання. Близько 1000 студентів вимагають повернути кошти за ненадані освітні послуги. Це становить майже 25% від їх загальної кількості.

НАУ фото

Збитки — понад 30 мільйонів гривень, які не надійшли до університету. Звільнено понад 20% особового складу, які реально займалися координацією навчального процесу.

Звільнені подали відповідні позови до суду та надали пояснення в правоохоронні органи.

Чи зможуть «сумські зайди» на чолі з Шульгою та Мізюк втримати ситуацію? Не зможуть. Для цього потрібно мати відповідну кваліфікацію. А з цим у них велика проблема, починаючи з некваліфікованого керівництва університету, на яке порядні люди не зголосилися.

Газета reider-nau.com

 

 


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар