Знову про Шульгу В.П. та отримання і вимагання хабаря

 

Шульга

Знову про Шульгу В.П. та отримання і вимагання хабаря.

Учора, 22 грудня, в Зарічному райсуді м.Суми продовжився судови…

Опубликовано Юрій Ломакой 23 декабря 2016 г.

Учора, 22 грудня, в Зарічному райсуді м.Суми продовжився судовий розгляд кримінальної справи про хабар в розмірі 500 тис.грн., у вимаганні та отриманні якого фігурує екс-губернатор Сумщини Шульга В.П.

Судом більше 2 годин допитувався начальник УДСНС в Сумській області генерал Волик Г.Б.

Він дав суду покази, що хабар в розмірі 2 млн.гривень у травні 2014 року з нього вимагав екс – губернатор Шульга, а не його помічниця Тараненко, яку генеральна прокуратура зрештою зробила єдиною підозрюваною у справі.

Волик Г.Б. також підтвердив відсутність у нього претензій до Тараненко, яку він вважає справжньою потерпілою, як від дій Шульги, так і від дій генеральної прокуратури, слідчі якої навіть не спробували допитати Шульгу В.П.

Логіка генеральної прокуратури така, що Тараненко “втерлась в доверие” до генерала Волика, видурила у нього 500 тис. грн. з 2 млн. грн., а потім ці кошти були нею витрачені у передвиборчій компанії Шульги В.П. та оплаті його особистих забаганок.

Продовження допиту Волика Г.Б. відбудеться в наступному засіданні суду, яке призначене на 30 січня 2017 року.

Нагадую, раніше суд виніс ухвалу про те, що Шульга В.П. повинен бути допитаний в суді. Згодом суд визначить дату, коли має відбутись такий допит.

В теперішній час Шульга В.П. займається благородною місією виховання та навчання студентів на посаді проректора Національного авіаційного університету (НАУ) в м.Києві. Питання в тому, чому він може їх навчити.

 

Юрій Ломака

 Юрій Ломака Согласен, не мог он требовать всего лишь 2 млн.грн. Мелковато. Так?
Дмитро Супрун
Дмитро Супрун Так тогда же курс другой был))
Денис Курбатов
 Денис Курбатов Юрій, конечно не мог просто …. В принципе….)))
Anatoliy Romanyuk
 Anatoliy Romanyuk Юрію Миколайовичу, воно тут себе ще подає видатним “діячем” українського авіабудування: http://joinfo.ua/…/1191165_Prorektor-NAU-Vladimir…
Юрій Ломака
 Юрій Ломака Ага, літати уміє) особливо на острови та за крадені гроші
Anatoliy Romanyuk
 Anatoliy Romanyuk Краще як у фільмі “Іван Васильович міняє проіфесію”. Там є слова Івана Грозного: “…я его посадил на пушечное ядро и выстрелил – пущай полетает”!!!
Андрей Шульга
Андрей Шульга Давайте вы не будете наезжать на моего братишку. Человек он неплохой. В отличие от других губернаторов под кожу никому не лез. Только за это ему надо памятник при жизни поставить. Остальные губернаторы были клептоманами и не давали дышать никому. Но вы, мыши, против тех губернаторов и писнуть боитесь. Потому что вы – мыши обыкновенные.
Владимир Савченко
Владимир Савченко Когда был организатором квн, все было ок, но в политике он обоср@лся
Anatoliy Romanyuk
Anatoliy Romanyuk Андрей Шульга, Вам розказати, які розцінки були у Вашого “непоганого братика” за державні посади?
Valery Sibilev
 Valery Sibilev Это про Волика?
Юрій Ломака
Юрій Ломака
Юрій Ломака Родичь, то святе) навіть якщо він не святий, то він всеодно свята людина. Йому навіть пам’ятник збираються ставити))) такий собі дядька сидить, а до нього ходоки с чемоданами грошей))) і обов’язково, щоб у бронзі)))
Valery Sibilev
Valery Sibilev Стесняюсь спросить, а откуда у бедного, честного генерала такі гроші?
Юрій Ломака
 Юрій Ломака Для довідки, так би мовити, – гроші видані в главку СБУ для проведення негласної слідчої дії та є власністю Держави. Відомості про цю слідчу дію розсекречені. Загалом, то СБУ багато чого наслухала та написала і назнімала. Рано чи пізно, але це все має бути відкрито в суді.
Valery Sibilev
Valery Sibilev Это понятно, только сомневаюсь, что 2 млн станет кто-то вымогать, не имея достоверных сведений о реальных доходах “потерпевшего”
Valery Sibilev
Valery Sibilev Да нет, были случаи конфронтации, хоть и заочной, а вообще я доверчивый, … Верю, ваш клиент само благородство, как у большинства генералов
Antonio Rodriges
Antonio Rodriges Представьте себе Валерий так и есть – само благородство.Большая редкость в наше время.Медуница с Шульгой организовали ему такое количество служебных проверок, что другим и не снилось.И ничего не нашли.А больших денег у Волика никогда не было…
Valery Sibilev
Valery Sibilev Antonio Rodriges Об благородстве не будем, лет десять назад в Шостке прекратил платить зарплату целой пожарной части, десятки семей на протяжении более года не получали ни копейки. Тех, кто посмел через суд взыскать- он никак не наказал, даже не уволПереглянути більше
Юрій Ломака
Юрій Ломака Для довідки, так би мовити, – гроші видані в главку СБУ для проведення негласної слідчої дії та є власністю Держави. Відомості про цю слідчу дію розсекречені. Загалом, то СБУ багато чого наслухала та написала і назнімала. Рано чи пізно, але це все має бути відкрито в суді.
Ігор Давидко
Ігор Давидко голік витягує тараненко, а по шульзі справи немає. усе в шоколаді, як завжди.
Ігор Давидко
Ігор Давидко запитаєте чому так? тому що прокурор, який чекає пенсію у 40 штук, її чекає )
Юрій Ломака
Юрій Ломака Волік нікого не витягує. Він під присягою дає в суді покази. Розповідає так як було. 
У Шульги все не гладко. Він це розуміє.
З одного боку від дій Тараненко залежить відновлення кримінальної справи про шахрайство Шульги по відношенню неї та привласнення Шульгою коштів державного бюджету.
З іншої сторони, Волик, який робить все за генеральну прокуратуру для наближення дати висунення Шульзі обвинувачення у вимаганні хабаря. Шульга це розуміє і тисне на мвс з приводу звільнення Волика, але цими діями він тільки злить Волика і прискорює своє обвинувачення. Навіть якщо в мвс вирішать звільнити генерала, то він буде продовжувати свою справу. Так довго, але коли державні органи бездіють і прикривають злочинця, то Волик робить те, що в його силах та можливостях.

 

Antonio Rodriges
Antonio Rodriges Все тормозится только из за коалиции НФ-БПП. Если она развалится, то и Шульге кердык.
Джерело:facebook.com

Залишити коментар