ЗВЕРНЕННЯ В.О. РЕКТОРА ХРАЩЕВСЬКОГО ДО КОЛЕКТИВУ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ЗВЕРНЕННЯ ДО КОЛЕКТИВУ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 

Шановні колеги!

 

Я, Рімвідас Хращевський, призначений виконуючим обов’язки ректора НАУ на період до обрання ректора Національного авіаційного університету, звертаюсь до Вас, професорсько-викладацького складу, аспірантів і докторантів, студентів, усіх співробітників нашого славетного Університету.

Я хочу підкреслити – нашого Університету, адже він рідний саме для тих,  життя кого вчора, сьогодні і завтра пов’язане з НАУ.

Перебуваючи два з половиною місяці на посаді в.о. ректора, зрозумівши сутність ганебних інтриг, підводних течій і мотивацію осіб, чужих не тільки для нашого Університету, але й взагалі для освітянської ниви, що були десантовані недоброчесними чиновниками-невдахами у здорове тіло провідного університету України, я прийняв рішення, у суворій відповідності до чинного законодавства, звільнити їх з посад. І одночасно відновити на посадах людей, професійний рівень і рівень компетентності яких просто незрівняний з кількома особами чужорідного для НАУ десанту.

Більше того, працюючи керівником Університету, я стикнувся з винятково меркантильними, суто комерційними, а почасти й протиправними намірами та інтересами так званого «смотрящего» над НАУ та його найманцями.

Мої законні кадрові рішення є свідомими і обґрунтованими. Незважаючи на брехливу й наклепницьку кампанію проти мене з боку тих, хто «кришує» рейдерів, видає незаконні та юридично нікчемні «накази» щодо мене, я заявляю, що залишаюсь абсолютно легітимним виконувачем обов’язки ректора нашого Університету й зобов’язуюсь перед колективом НАУ зосередити всі зусилля для нормальної роботи Університету, забезпечення прав і законних інтересів усіх членів нашої великої НАУвської родини.

З нами правда.

 

З повагою,

В.о.ректора Національного
авіаційного університету                                                                     Р.Хращевський

 

zvernennya_r_h


Залишити коментар