Відкритий лист Міністру освіти і науки України С. Квіту

Міністру освіти і науки України

пану Квіту С.М.

 
 

Пане Міністре!

Колектив Національного авіаційного університету висловлює своє обурення Вашою персональною протиправною діяльністю стосовно одного з провідних вищих навчальних закладів України – НАУ.
Санкціоноване безпосередньо Вами рейдерське захоплення нашого славного університету групою на чолі з Вашим радником і подільником, особою з сумнівною репутацією, О.Бадрудіновим, набуло ознак звичайних злочинів, за які його замовник і учасники будуть нести кримінальну відповідальність.
Власник Бородянського сміттєзвалища й аеродрому в Бородянці Київської області (де кожен рік під час польотів на легкомоторних літаках, що давно вичерпали свій ресурс, гинуть люди), і він же  радник Міністра освіти і науки України!!!
Бадрудінов виконує ганебну місію, доручену Вами, бути «смотрящим» у Національному авіаційному університеті. Персонаж, що ніколи не мав і не має жодного стосунку до освітянської сфери, де-факто керує величезним навчальним закладом, дає  прямі директивні вказівки призначеному Вами в.о. ректора Хращевському Р.В., які останній автоматично виконує всупереч інтересам університету. Вся діяльність рейдерського угрупування на чолі з Бадрудіновим має винятково меркантильний і комерційний характер.
Цілком зрозуміло, що колектив НАУ обурений такою ситуацією. І Ви, пане Міністре, про це чудово знаєте! Проте, намагаючись переламати через коліно, багатотисячну громаду НАУ, деморалізувати людей, персонально приймаєте незаконні рішення, що підпадають під дію цілої низки статей Розділу XVIII «Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг» Кримінального кодексу України. Серед інших, це стаття 364 «Зловживання владою або службовим становищем», стаття 366 «Службове підроблення», стаття 367  «Службова недбалість», стаття 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди  службовою особою», стаття 369 «Зловживання впливом».
Боячись, як вогню, реальної волі професорсько-педагогічного складу  й студентів НАУ демократично й прозоро обрати ректора університету, Ви особисто чините незаконні перепони можливості колективу НАУ демократично обрати свого керівника. Ви незаконно зупинили процедуру обрання ректора університету за тиждень від давно й законно призначеної дати виборів на 17 вересня 2015 р. І це в той час, коли ця дата кілька місяців тому була визначена у Вашому  ж наказі. І це тоді, коли колектив НАУ вже встиг здійснити всю організаційну підготовку до голосування. Це не тільки самоуправство й свавілля. Це свідчення лицемірства, коли Ви під завісою декларацій про демократію й університетську автономію, позбавляєте багаточисельний колектив законного права вибору.
І як тут не згадати про підписаний Вами уклінний лист у серпні 2011 р.  до тодішнього президента Януковича, який за улесливістю й підлабузництвом, за вихвалянням всіляких «чеснот» Януковича увійшов у скарбницю цинізму. Тому, очевидно, і нинішні Ваші дії не є випадковими.
Ви, пане Міністре, персонально все робите для того, щоб скасувати Статут НАУ, який свого часу Вами ж був затверджений, пройшов експертизу й реєстрацію в органі юстиції без жодного зауваження. Наш Статут взяли за зразок ряд провідних університетів України.
Для чого Ви це робите?! Для того, щоб сприяти Вашому злочинному рейдерському десанту в наш університет, щоб знищити можливість людей захищати свої законні права.
Ви підробили склад аудиторської комісії, що перевіряла НАУ, включивши до неї одну особу «заднім числом» на один день, яка в перевірці не брала участі взагалі. А все тому, що справжні аудитори, у суворій відповідності до Закону, чинили спротив Вашому кримінальному намаганню не тільки особисто втручатися в роботу комісії, але й Вашим вимогам від них у письмовій формі включити до висновків аудиту брехливі факти, Вами ж персонально підготовлені. І це прямий кримінал!
Кого ж Ви привели разом з подільником Бадрудіновим до НАУ?
В.о. проректора Шульга.
Скандальна особа, що у Сумській гімназії била ногами 11-річну дитину! Особа, яку п’яною за ноги неодноразово витягали з різноманітних злачних місць. Особа, що проходить по цілій низці кримінальних справ з корупції на багатомільйонні суми. Особа, яку правоохоронці з кабінету проректора університету на очах студентів університету виводять під руки на допит у справах про безпосередню участь у корупційних діях. Особа, що не мала ніколи жодного стосунку до галузі освіти.
Шульга – це Ваша пряма відповідальність, пане Міністре!
В.о. проректора Авдєєв.
В.о. проректора з міжнародних зв’язків, який не знає жодної іноземної мови. (Мабуть, за таких обставин, міжнародні зв’язки будуть лише з Росією). Чи не так, пане Міністре? Одіозна особа, що розвалила й збанкрутувала авіакомпанію «Аеросвіт», не виплативши працівникам зарплату за багато місяців, присвоївши гроші тисяч пасажирів, які були залишені напризволяще в десятках аеропортів світу. У зв’язку з цим проходила й проходить по низці кримінальних справ.
Будь-які вчені звання й наукові ступені відсутні. До освіти – жодного стосунку.
Авдєєв – це Ваша пряма відповідальність, пане Міністре!
В.о.першого проректора Майснер.
Скандальний соратник збіглого з України Артема Пшонки. Активіст «Молодих регіонів». Особа, що на жодній роботі не затрималася більше року. Дрібний бізнесмен, що вже кілька років не платить ні копійки податків. Будь-які вчені звання й наукові ступені відсутні. До галузі освіти – жодного стосунку. Навіть при вступі до аспірантури провалився й не спромігся вступити.
Майснер – це Ваша пряма відповідальність, пане Міністре!
В.о. проректора Калита.
Протеже колишнього керівника ВАКу В. Бондаренка. Відома плагіатниця. Жодного досвіду управлінської роботи навіть на найнижчому рівні. Організатор, під виглядом «фестивалю вуличної їжі», масового споювання студентів алкогольними напоями.
Калита – це Ваша пряма відповідальність, пане Міністре!
В.о. проректора Іванова.
Колишній проректор з навчальної роботи недержавної Академії муніципального управління з кількома сотнями студентів. Особа, за якої студенти в АМУ «навчалися», а викладачі «викладали» за відсутності місяцями розкладу занять. «Цінний кадр» прославився постійними конфліктами й скандалами. І все це на тлі постійної артикульованої Вами, пане Міністре, свідомої брехні щодо НАУ. Адже Ви не можете не знати, що оприлюднювані Вами наклепи на НАУ, спростовуються десятками перевірок університету органами прокуратури, МВС, чисельними перевірками, організованими Вами ж особисто, що не виявили жодних істотних порушень, тим більше  – зловживань.  І ви про це чудово знаєте. Але це входить у тактику Квіта-Бадрудінова, з рейдерського захоплення НАУ.
Цікаво, скільки за цей час Ви ініціювали перевірок, для прикладу, Києво-Могилянської академії?
Яка активна й агресивна руйнівна політика Міністра і його подільників щодо НАУ!
Мабуть, є час. Мабуть є великі досягнення на посаді Міністра? На жаль, ні.
За більш, ніж рік чинності Закону України «Про вищу освіту» (розробила група академіка М.Згуровського) за даними незалежних моніторингів, ви, пане Міністре, не спромоглися фактично нічого, абсолютно нічого зробити для впровадження Закону в життя. Ви виявилися просто нездатним продукувати потрібні підзаконні акти, щоб Закон запрацював!
Ви нездатні провести навіть тендер зі шкільних підручників. Вже два місяці навчального року батьки учнів 4-х, 7-х класів вимушені купувати дітям на базарі підручники за баснослівні ціни. А де ж Ви розтринькали державні гроші, виділені на підручники?! Неспроможність, недбалість чи меркантильний інтерес?! Га, пане Міністре?
Ви не спромоглися за весь минулий час організувати діяльність Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Ви виявилися нездатним виконати директивну норму Закону «Про вищу освіту». Ви прямо порушуєте українське законодавство про вищу освіту.
За час Вашого перебування на посаді Міністра нанесений потужний удар по довірі українських громадян до організації системи ЗНО. Майже сто злочинних втручань з викривлення результатів ЗНО вже  на даний час зафіксовано слідством. Очевидно, керівництво УЦОЯО, яке було лише оператором переписування результатів складених тестів, довго мовчати не буде й офіційно назве замовника, що за допомогою смс-повідомлень давав прямі вказівки із зазначенням прізвищ і кількості балів.
Чи санкціонування масових звільнень, залякувань співробітників свавільного одноосібного розпуску Вченої ради Національного, дослідницького, високо рейтингового, зі світовим визнанням університету Ваша єдина заслуга?! Перед ким, пане Міністре?
Все таємне стане явним, пане Міністре!
Безкарність за протиправні, злочинні дії вічною не буває. Негідники вже скоро будуть названі негідниками, а злочинці злочинцями!
 

Пане Міністре!

Інформуємо Вас про те, що за допомогою наших колег юристів-міжнародників ми підготували ряд позовів у Європейський Суд з Прав Людини (European Court of Human Rights), де детально показали, яким чином і хто впроваджує корупційні схеми в діяльність вищої школи України, користуючись всілякою підтримкою фінансово зацікавлених чиновників-можновладців.
Європейська і світова спільноти мають знати про наших «героїв», їхні «досягнення» й дати їх належну оцінку!
Ми будемо регулярно інформувати про перебіг подій в Суді освітянську спільноту України та наших партнерів за кордоном, для яких небайдужа доля  нашої Батьківщини.
 
З відповідною повагою до Вас,
Колектив Національного авіаційного університету,
за винятком санкціонованих Вами рейдерів
 
 
ЗВЕРНЕННЯ


Залишити коментар