ЗВЕРНЕННЯ Кулика М.С. до працівників і студентів

Лют.15.2016. / Коментарів: 2

ЗВЕРНЕННЯ

кандидата на посаду ректора

Національного авіаційного університету

Кулика М.С.

до працівників і студентів

Шановні колеги!

Уже протягом більше ніж півроку Національний авіаційний університет потерпає від дій рейдерського угруповання, основу якої складають наближені до Міністра освіти і науки України Сергія Квіта особи: Володимир Цибулько – політконсультант екс-віце-прем’єра Сергія Арбузова, Олександр Бадрудінов – власник Бородянського полігону твердих побутових відходів, Андрій Майснер – колишній активіст «Молодих регіонів».

Історія їх «діяльності» в стінах Національного авіаційного університету, «освячена» Міністром Сергієм Квітом, вже отримала широкий резонанс як в Україні, так і за її межами. Адже вона супроводжується системними порушеннями чинного законодавства, зловживанням своїм службовим становищем, іншими діями, які мають ознаки корупції.

Серед кричущих порушень чинного законодавства слід зазначити спробу скасування Статуту НАУ (наказом Міністра Квіта), відміну виборів ректора університету (наказом Міністра Квіта), масові звільнення та переслідування працівників, відчуження майна, призначення на посади виконуючих обов’язки проректорів осіб, які мають кримінальне минуле та теперішнє, не задовольняють кваліфікаційним вимогам і не мають визначених законом підстав для обіймання своїх посад тощо (наказом в.о. ректора університету).

Усе це беззаконня відбувається з відома Міністра Квіта, який має особисті приватні інтереси до оборудок рейдерів. На сьогодні понад 30 позовів працівників університету до Міністра та в.о. ректора університету перебуває в судах. Причому, Міністр та члени рейдерського угрупування не домоглися жодного рішення на свою користь.

Усі дії рейдерів в університеті зводяться до примітивного «дерибану» посад та бюджетних коштів, звільненню та залякуванню працівників і студентів.

Не залишився поза увагою і я, як кандидат на посаду ректора університету.

Сьогодні мені поставили ультиматум: «Або знімай свою кандидатуру, або відкриємо кримінальне провадження. Знайдемо за що, а як не знайдемо, то намалюємо! Якщо ж і це не допоможе, то знайдемо і інші шляхи «впливу.» Тобто мені відверто погрожують.

Вважаю подібні дії з боку рейдерів шантажем та ганьбою, неприпустимою в академічному середовищі, тим більше, в громадянському суспільстві, якому притаманні загальнолюдські, демократичні цінності.

Я відкидаю всі звинувачення та погрози на мою адресу і офіційно заявляю: «Я буду брати участь у виборах! І мене не залякати!»

 

З глибокою повагою,

М.Кулик


Коментарів 2 Додати коментар

  • В последние несколько дней эти “КРЫСЫ” и “БАРЫГИ” взялись за Автоцентр НАУ. У меня к ним и к тем кто по их указанию начали дерибан подразделений НАУ – вопрос- Где Вы все были, когда коллектив Автоцентра за свои кровные и в свободное от работы время покупали, ремонтировали и отправляли в зону АТО необходимые там автомобили(УАЗы)?
    Чем Вы им помогли? Чем помогли АТО?

  • ОБРАЗОВАНИЕ И НАУКА НЕ БУДУТ ИСТОЧНИКОМ ОБОГАЩЕНИЯ РЕЙДЕРОВ И НЕ ТОЛЬКО !
    http://fb-ua.com/obrazovanie-i-nauka-ne-budut-istochnik-2/

Залишити коментар