Фальсифікатор-боягуз Ісаєнко

Гру.21.2019. / Коментарів: 3

20 грудня 2019 року відбулося чергове засідання Солом’янського районного суду у кримінальному провадженні за позовом М.Кулика щодо фальсифікації виборів ректора НАУ Ісаєнком і пов’язаних з ним особами.

На засідання, на яке колектив чекав кілька місяців, НЕ З’ЯВИЛИСЯ: представники МІНОСВІТИ І АДМІНІСТРАЦІЇ НАУ.

Але розгляд справи продовжився.

48122

Чому не прийшов Ісаєнко? Зрозуміло. Офіційно – суперважливі справи з підписання угод про міжнародну співпрацю з представниками Гваделупи і ряду тихоокеанських островів. А реально тому, що йому нічого сказати. Факти – проти нього.

І нехай скільки завгодно разів його вірні посіпаки їдять протоколи, чи «грабують авто» покидьку Шишову (тіпа юрист НАУ) все рівно правду вже знають всі. Доходить до її розуміння і суд. Винятково на основі фактів.

photo_2019-12-21_21-40-38

покидьок Шишов

ЗНАЙОМТЕСЬ – ПОКИДЬОК ШИШОВ!

snymok

Чому не з’явилися до суду  представники МОНУ? Також зрозуміло

Нове керівництво Міністерства не повинно відповідати за хабарі, які отримували за Ісаєнка Гриневич і Полянський. Гриневич забрала гроші і втекла до університету імені Грінченка проректором, а Полянський мав би пояснити Ганні Новосад і Єгору Стадному, чому він, наплювавши з високої  вежі на законодавство, кидає тінь вже на наступницю корупціонерки Гриневич, яка до цієї афери не має жодного стосунку.

Гриневич

Які аргументи збудили у скромному хабарнику, автору шкільних підручників з історії, на людях толерантному до бридкості чоловічкові Полянському такий потужний потяг до не менш потужного хабара?

Полянський Павло

За невиконання рішення суду передбачено кримінальне покарання, а він до цих пір не в тюрмі.

Відповідь проста – Павло Полянський – держсекретар МОНУ. В його повноваженнях, призупинити реєстрацію документів. Наприклад, поінформували його про те, що Солом’янський суд зобов’язав міністерство,  з якого харчується Полянський, не підписувати жодних контрактів з Ісаєнком, бо є, так сказать, небезпідставна підозра, що цей ботоксний – шулєр.

А Полянський дає команду підконтрольній йому канцелярії зареєструвати листа з рішенням суду через кілька днів. Щоб потім сказати – я ж не знав,  мені тільки щойно принесли з канцелярії листа. Пізно,  панове судді.  Я ж з радістю, з дорогою душею,  але пізно отримав…

Десь так відреагував Полянський. Зрозуміло, що йому неприємно, що його запевнив аферист Андрієвський, що все  буде добре і він з судами і правоохоронцями «порішає». Але ніхто не думав, що спротив цим бандитським падл юкам виявиться настільки потужним і системним.

Прорахувався Паша Полянський. Дожене його відповідальність.  Він також заявлений у якості свідка. Побачимо і почуємо, що буде брехати під присягою цілий ДЕРЖАВНИЙ СЕКРЕТАР МОНУ.

Наступне засідання суду відбудеться 17 лютого 2020 року.

P.S. А паралельно правоохоронці викликають на допити усіх фігурантів цієї брудної кримінальної афери Ісаєнка-Андрієвського-Гриневич-Полянського-Ковтунця.

 


Коментарів 3 Додати коментар

  • Шановні колеги!

    Повідомляємо, що засідання за обвинуваченням проректора Харченка за обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину, яке карається на строк 12 років позбавлення волі, призначене на 10 годину 8 січня 2020 року у Вищому антикорупційному суді України.

  • а когда будет заседание суда по Волошину?

  • Не може зарплата ректора державного ВНЗ Ісаєнка чи проректора Харченка перевищувати мінімальну у 20 разів!

Залишити коментар